Ви ввели невірний email або пароль
Вхід
Не зреєстрований на rotex.net.ua? Реєстрація
Email
Пароль
Скидання пароля
Не хвилюйтеся. Ми надішлемо вам інструкції щодо відновлення вашого пароля.
Email
Скидання пароля
Мы відправили лист на адрес j****.********@g****.com з інструкциями щодо відновлення вашого пароля.
Реєстрація
Вже маєте акаунт? Увійти
Им'я
Номер телефона
Email
Пароль
Повторіть пароль
Кошик
Продовжити покупки
Оформити замовлення
info@rotex.net.ua
UA RU ENG
Увійти в обліковий запис
Каталог Блог Контакти Сервіс Доставка та оплата Про нас
Як підтримувати комфортний клімат в оселі?

Зараз, коли вдома у нас одночасно і ресторан, і офіс, і дитячий майданчик, вкрай важливо підтримувати комфорт в своїй оселі. А як кажуть лікарі, в будь-якій незрозумілій ситуації: прибирайте та провітрюйте приміщення! 

Що ж, до роботи. Допоможе впоратися з цим завданням техніка Rotex.

Прибирання візьме на себе безмішковий циклонний пилосос Rotex RVC20-E з HEPA-фільтром. Турбо-щітка, що входить до комплектації легко збере пил, волосся, шерсть домашніх улюбленців. Його менші та старші брати RVC16-E, RVC18-E, RVC22-E Turbo - також до ваших послуг.

Не менш важливим за чистоту повітря, є рівень його вологості. Рекомендований показник становить 50-60%. Вологе повітря позитивно впливає на слизові оболонки та сприяє якісному нічному сну. Зволожувач повітря з сенсорним управлінням та керамічним фільтром Rotex RHF600-W має безліч корисних функцій, і відрегуюлює вологість повітря відповідно до вашого індивидуального запиту.

Так, погода надворі вже чудова, хоч і по-весняному мінлива. Проте в деяких приміщеннях все ще може бути морозно. Переохолонути можна швидко і непомітно, а от на імунітеті це позначиться негативно. Тож, якщо вам доводиться проводити час на дачі, в майстерні або гаражі, увімкніть ненадовго обігрівач та дозвольте приміщенню прогрітися. Обравши компактний тепловентилятор Rotex RAP09-H, ви отримаєте одразу дві переваги, адже він може працювати і на обігрів, і на охолодження повітря.

Замовляйте товари на нашому сайті з безкоштовною доставкою. І бережіть себе! 

Корисні статті
Дивитись всі